Servind

Vedoucí zasklívací dílny - Pardubice

AG Experts je dceřinou společností firmy AGC Automotive Czech, jednoho z nejvýznamnějších výrobců automobilových skel.
V AG Experts se zaměřujeme na opravy a výměny autoskel konečným zákazníkům po celé České republice a na komplexní řešení pojistných událostí.

Náplň práce

  • plánování zakázek pro svěřený mobilní tým a kamennou zasklívací dílnu
  • komunikuje s klienty – proces od nahlášení pojistné události po likvidaci
  • komunikakuje s pojistiteli ohledně prověření likvidity a podmínek pojistné události
  • schvaluje opravy v případě operativních leasingů
  • připravuje finanční rozpočty za provedené služby
  • provádí fakturaci jednotlivých servisních úkonů
  • spravuje svěřenou finanční hotovost a ceniny
  • objednává materiály pro plánované zakázky klientů
  • je schopen zastoupit pozici – mechanik zasklívací dílny / provádí samostatně opravy a výměny autoskel
  • kontroluje dodržování předepsaných pracovních postupů
  • odpovídá za evidenci docházky, provádí výkazy práce
  • zpracovává měsíční výkazy (fakturace, skladové zásoby,ceniny)
  • spravuje oblast pohledávek po splatnosti

Požadujeme

  • středoškolské nebo odborné vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • minimálně 2 roky praxe s vedením lidí
  • znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • velmi dobré vystupování, komunikační schopnosti
  • aktivní přístup, sebekázeň

Nabízíme

  • práci v mezinárodní nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení, možnost ovlivnit výši svého měsíčního příjmu
  • jeden týden dovolené nad rámec zákoníku práce + 3 dny placeného volna
  • systém zaměstnaneckých výhod (FLEX systém)
  • příspěvek na závodní stravování
  • příjemný pracovní kolektiv

Místo výkonu práce

Pardubice

Kontakt

AG Experts s.r.o.
Sklářská 450
415 03 Teplice - Řetenice

Související informace

Zdroj informací: AG Experts s.r.o.

Datum zadání nabídky

2. února 2017

Výběr jazyka

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.1863 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál