Servind

,,Elitní“ obchodní zástupce autodílů - Jihlava

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen společnosti Rhiag, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na pozici "Elitní obchodní zástupce autodílů - region Jihlava".

PROTOŽE MY JSME VÍC NEŽ JEN AUTODÍLY! Auta tě prostě musí bavit! U nás tě čeká maximální podpora a fajn kolegové.

Náplň práce

  • Prodej autodílů na osobní vozidla a služeb, které nabízíme našim zákazníkům, což jsou převážně autoservisy.
  • Nejprve získáš komplexní zaškolení k produktům a firemním procesům.
  • Budeš mít podporu šéfa i všech kolegů, ale počítej i se samostudiem katalogů, sortiment je pořádně široký.
  • Naplánuješ si a zrealizuješ schůzky u klientů z naší databáze, budeš tvořit klientům objednávky a prostě se o ně starat jako o vlastní.
  • Po zapracování počítáme s akvizicí, budeš kombinovat prodej u stálých a nových zákazníků.
  • A také komunikovat s produktovými manažery, nákupčími a zbytkem kolegů na naší centrále.

Požadujeme

  • Nečekáme, že budeš inženýr strojař, stačí osobní zájem a znalosti o osobních autech a motorkách,protože naši PKW-sti jsou prostě profíci od všeho co má ,,pár koní pod kapotou"
  • Pracovitost a samostatnost- nikdo to za Tebe neudělá, ani nemůžeme nikoho vodit za ruku.
  • Schopnost zvládnout běžnou administrativu na pc (asistentku pro Tebe nemáme)
  • Předchozí výborné a prokazatelné výsledky v prodeji
  • Nemáme čas tě učit prodávat ani adekvátně se vyjadřovat, ale musíš pracovat efektivně, být zapálený pro zákazníka a schopen zvládnout naše procesy a spoustu technických informací

Nabízíme

Elit je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

  • Firemní zázemí pro kvalitní servis zákazníkům, budeš mít vše, co k práci potřebuješ tak, abys pracoval efektivně (auto, mobil, PC s internetem,tablet).
  • Transparentní odměňování – čím dříve porozumíš skutečným potřebám zákazníků, tím vyšší budou objednávky, je to na Tobě.
  • Odměna je přímo úměrná výsledkům prodeje, pokud budeš fakt dobrý, maximálně Tě podpoříme tak, aby se nám vstupní investice vrátila a nemusel jsi se ohlížet po jiné práci
  • Můžeš kariérně růst- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás začínali
  • Přátelskou firemní kulturu, moderní a čisté zázemí firmy
  • Možnost pracovat ve firmě, kterou zákazníci vnímají jako velmi spolehlivého a vstřícného dodavatele
  • A samozřejmě systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
  • Kde budeš pracovat? Pozice má sídlo v Karlových Varech, ale skvělý obchodník je víc na cestách, než na pobočce.
  • Nastoupit můžeš kdykoliv po dohodě.

Místo výkonu práce

Jihlava

Kontakt

Tak nám jednoduše zašli svůj životopis,stav se osobně na pobočce nebo nám jednoduše zavolej!Kontakty najdeš tady:

Související informace

Zdroj informací: ELIT CZ, spol. s r.o.

Datum zadání nabídky

8. února 2017

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:

E-shop

Page generated in 0.3058 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál