Servind

SERVISNÍ TECHNIK manipulační techniky ELEKTRO

LINDE Material Handling Česká republika s.r.o. je mezinárodní společnost působící v oblasti skladovací a manipulační techniky.

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici servisní technik manipulační techniky elektro pro dílenský servis pobočce ve Velkých Bílovicích, která je nyní ve výstavbě.

Náplň práce

  • provádění oprav a údržeb manipulační techniky, jejich repase, příprava na pronájem a prodej.

Požadujeme

  • SŠ/vyučen v oboru automechanik, autoelektrikář, opravář strojů a zařízení,
  • aktivní přístup k práci,
  • schopnost samostatné práce, ochotu učit se,
  • částečná znalost AJ nebo NJ výhodou,
  • technické myšlení,
  • manuální zručnost.

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí v nově postavené pobočce,
  • zaškolení, možnost odborného vzdělávání,
  • firemní benefity: skupinové kurzy AJ,
  • výběr ze široké nabídky zaměstnaneckých benefitů „Cafeteria“ (např.: stravenky, 1 týden volna navíc, pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, poukázky na dovolenou, očkování, lékařské prohlídky, životní pojištění, sick day aj.),
  • školení pro získání osvědčení k řízení manipulační techniky

Místo výkonu práce

Velké Bílovice

Kontakt

Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Polygrafická 622/2
108 00 Praha 10

Související informace

Zdroj informací: Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Datum zadání nabídky

10. února 2017