Servind

Prodejce náhradních dílů pro velkoobchod Mercedes-Benz

Staňte se spolupracovníkem společnosti, která vlastní nejmodernější prodejní a servisní centrum automobilky Mercedes - Benz ve střední Evropě a je držitelem ocenění společnosti roku 2015 a mnoha diplomů jako nejlepší malá a střední firma.

Pečujte o naše významné klienty a pojďte s námi cestou úspěchu.

Náplň práce

  • prodej náhradních dílů a příslušenství koncovým zákazníkům
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • distribuce zboží zákazníkům
  • vyhledávání náhradních dílů a poradenství
  • komunikace s klienty o stavu objednávky
  • fakturace
  • příprava záručních podkladů
  • udržuje dobré obchodní vztahy s klienty

Požadujeme

  • zkušenosti s prodejem náhradních dílů alespoň dva roky
  • znalost práce na PC
  • znalost konstrukčních skupin automobilů
  • výrazně orientovanou osobnost na zákazníka
  • ŘP skupiny B
  • časovou flexibilitu
  • zkušenosti z autorizovaného servisu výhodou
  • znalost AJ/NJ

Nabízíme

  • pracovní atmosféru založenou na vzájemné důvěře
  • zajištění průběžného vzdělávání
  • odměnu adekvátní výsledkům a pracovnímu nasazení
  • příjemné a moderním pracovním prostředí
  • práci ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí

Benefity

  • bonusy
  • prémie
  • sleva na firemní výrobky
  • stravenky / příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • školení
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce

Místo výkonu práce

Brno

Kontakt

Hošek Motor a.s.
Žarošická 4315/17
Brno - Židenice

Související informace

Zdroj informací: Hošek Motor a.s.

Datum zadání nabídky

15. února 2017

Heslo:

Košík

Aktuální košík je prázdný

E-shop