Servind

Řidič - skladník - pobočka Cheb

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen společnosti Rhiag, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

JSTE ODPOVĚDNÝ ŘIDIČ A HLEDÁTE STÁLOU PRÁCI?

  • Hledáme pracovitého člověka, který rád řídí a zvládne hodně práce.

Náplň práce

  • odpovědná práce ve skladu – příjem zboží, udržování skladu
  • rozvoz zboží zákazníkům po naplánované trase

Požadujeme

  • vyučení technického směru
  • řidičský průkaz sk. B (praxi v řízení motorových vozidel)
  • základní znalost sortimentu autodílů
  • bezúhonnost, zodpovědnost
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • zaměstnání na HPP v prosperující a rozvíjející se společnosti
  • osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
  • firemní benefity
  • místo výkonu práce : Cheb
  • nástup: dohodou

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • provize z prodeje
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce

Místo výkonu práce

Okres Cheb

Tak nám jednoduše zašli svůj životopis,stav se osobně na pobočce nebo nám jednoduše zavolej! Kontakty najdeš tady:

Související informace

Zdroj informací: ELIT CZ, spol. s r.o.

Datum zadání nabídky

15. února 2017