Servind

Mechanik nákladních nebo osobních a dodávkových vozů

Společnost Mercedes-Benz Milan Král a.s., člen skupiny MNC Group, autorizovaný prodejce a oprávce vozů Mercedes-Benz, hledá do svého servisního týmu Mechanika nákladních nebo Mechanika osobních a dodávkových vozů.

Náplň práce

  •  provádění diagnostiky, údržby a všech ostatních zakázkových prací v rámci oprav
  •  zpracování záručních případů podle interních předpisů.
  •  organizace pracovních úkolů a pečlivá dokumentace provedených prací.

Požadujeme

  •  vyučení v oboru - praxe alespoň 2 roky v oboru
  •  řidičský průkaz sk. B, další skupiny výhodou
  •  časová flexibilita
  •  samostatnost a spolehlivost
  •  manuální zručnost
  •  ochota učit se

Nabízíme

  •  odpovídající platové ohodnocení
  •  zajímavou a různorodou práci s využitím kvalitního technického zázemí
  •  práce s nejmodernější automobilovou technikou
  •  zázemí stabilní velké společnosti s dvacetiletou historii na jihočeském trhu
  •  zaměstnanecké benefity a akce
  •  interní vzdělávání
  •  možnost kariérního růstu

Benefity

  • mobilní telefon
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy, školení
  • firemní akce

Místo výkonu práce

Pod Stromovkou 201, Litvínovice, okres České Budějovice

Kontakt

z firmy Milan Král a.s.

Datum zadání nabídky

10.7.2017

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024