Servind

Mechanik nákladního pneuservisu (Z19812)

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost zaměřená na prodej a servis nákladních pneumatik. Neustále zlepšujeme naše služby, abychom našim zákazníkům nabídli to nejlepší. Hledáme inovace, jak se odlišit od konkurence, díky čemuž je o nás na trhu slyšet a rozšiřujeme tak počet našich spokojených pravidelných zákazníků.

Náplň práce

Hlavní náplní Vaší práce bude přezouvání nákladních pneumatik u zákazníku v mobilním pneuservisu, který budete mít k dispozici. Mobilní pneuservis se skládá z dodávky pro převoz pneumatik a vleku, v kterém je umístěn přezouvací stroj, elektrocentrála, výkonný kompresor a veškeré potřebné nářadí pro přezouvání, vyvažování, prořezávání a opravování nákladních pneumatik. Budete provádět servis a kontroly pneumatik vozových parku našich zákazníku. Vybavení je nové s důrazem na reprezentativnost a profesionalitu. Pokud nemáte dostatečné zkušenosti, tak to nevadí, zařídíme Vám školení na servisní služby pneuservisu od profesionálních školitelů, stačí, abyste byli zruční a měli chuť se neustále zdokonalovat.

Nabízíme

  • Přátelské firemní prostředí, nestresovou práci
  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení vyplývající z vykonané práce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podílení se na vylepšování našich služeb a na inovacích
  • Školení od profesionálu
  • Práci v dynamicky se rozvíjející firmě s podporou světových výrobců pneumatik
  • Plat 20 000 - 35 000 Kč/měsíc

Plat

20 000 - 35 000 Kč/měsíc

Místo výkonu práce

Hlavní město Praha

Kontakt

Barlett & Cenbright s.r.o.
Křenova 23, 11000 Praha – Veleslavín, Česká republika

Datum zadání nabídky

12.7.2017

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024