Servind

Mechanik Liberec

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase, na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Staňte se součástí našeho týmu!

BMTI ČR s.r.o. je koncernová společnosť STRABAG SE, která se zabývá obstaráváním, servisem a pronájmem všech stavebních strojů a motorových vozidel.

Náplň práce

  •  opravy strojů a mechanizace

Požadujeme

  •  řidičský průkaz skupiny B
  •  znalost oprav hydrauliky
  •  znalost oprav autoelektriky
  •  svářěčký nebo paličský průkaz
  •  pracovitost, samostatnost, pečlivost, práce v kolektivu

Nabízíme

  •  zázemí nadnárodní společnosti
  •  25 dnů dovolené
  •  přátelské prostředí

Místo výkonu práce

Liberec

Kontakt

Strabag a.s., Silvia Grellnethová

Datum zadání nabídky

18.7.2017