Servind

Mechanik Stříbro

Jako technologický koncern evropského formátu poskytující služby v oblasti stavebnictví se každoročně celosvětově podílíme na tisících staveb tím, že soustředíme ty správné lidi, stavební materiály a stroje ve správném čase, na správném místě. Bez týmové spolupráce - napříč geografickými hranicemi a oblastmi - by to nebylo možné. Staňte se součástí našeho týmu!

BMTI ČR s.r.o. je koncernová společnosť STRABAG SE, která se zabývá obstaráváním, servisem a pronájmem všech stavebních strojů a motorových vozidel.

Náplň práce

  • opravy stavební mechanizace
  • provádění oprav na dílně nebo přímo na stavbě (dojezd pojízdnou dílnou)

Požadujeme

  • výuční list v oboru (opravář zemědělských strojů, automechanik)
  • pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP skupiny B
  • svářečský průkaz, průkaz obsluhy VZV, ŘP sk. C a další oprávnění výhodou

Nabízíme

  •  odborné vzdělávání
  •  25 dnů dovolené
  •  stravenky, popř. cestovní náhrady
  •  práce pouze v ranní směně, standartní pracovní doba pondělí až pátek
  •  placené přesčasy
  •  malý přátelský pracovní kolektiv
  •  smlouva na dobu neurčitou
  •  zázemí silné nadnárodní společnosti

Místo výkonu práce

Soběslavova 1008, Stříbro

Kontakt

Strabag a.s., Silvia Grellnethová

Datum zadání nabídky

18.7.2017