Servind

Mechanik Automobilů

Společnost AGROTEC a.s., jeden z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské, stavební a dopravní techniky pro Českou a Slovenskou republiku hledá pro rozšíření týmu servisu vozidel vhodného uchazeče na pozici Mechanik nákladních a užitkových automobilů.

Náplň práce

  • Diagnostika závad vozidel
  • Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel
  • Servis a opravy vozidel

Požadujeme

  • SŠ nebo vyučení v oboru automechanik
  • Praxe v oboru autoopravárenství výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B, C výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Technická znalost automobilů, technické normy
  • Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, odpovědnost
  • Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pravidelné vzdělávání v oboru, servisní školení
  • Platové ohodnocení závislé na výkonu
  • Příspěvek na stravování
  • Motivační mzda při zapracování
  • Firemní benefity

Benefity

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

Místo výkonu práce

Šternberská 300, Zlín – Louky

Kontakt

AGROTEC a.s., Zuzana Kosíková
Brněnská 74, 69301 Hustopeče, Česká republika

Datum zadání nabídky

19.7.2017