Servind

KAROSÁŘ

KAROSÁŘ

Společnost AGROTEC a.s.,jeden z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské, stavební a dopravní techniky pro Českou a Slovenskou republiku hledá pro rozšíření týmu servisu nákladních a užitkových vozů vhodného uchazeče na pozici karosář.

Náplň práce

  •  Montáž a demontáž částí motorových vozidel
  • Opravy karoserií
  • Zaváření, vyrovnávání a broušení karoserie
  • Kontrola geometrie karoserie
  • Spojování částí a dílů karoserie

Požadujeme

  •  SŠ nebo vyučení v oboru automechanik
  •  Praxe v automobilní oblasti
  •  Řidičský průkaz sk. B, C
  •  Svářečský průkaz CO
  • Technická znalost automobilů, technické normy
  •  Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
  •  Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníků

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pravidelné vzdělávání v oboru, servisní školení
  •  Platové ohodnocení závislé na výkonu
  •  Příspěvek na stravování
  •  Motivační mzda při zapracování
  •  Firemní benefit

Benefity

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

Místo výkonu práce

U Lékárny 1337/5, Horní Suchá

Kontakt

AGROTEC a.s., Zuzana Kosíková
Brněnská 74, 69301 Hustopeče, Česká republika

Datum zadání nabídky

21.7.2017

Výběr jazyka

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.2983 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál