Servind

Prodejce osobních vozidel a administrativa prodeje

Firma s více jak 20-ti letou historií přijme do svého týmu kandidáty na pozice Administrativa prodeje a Prodejce osobních vozidel.Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete být součástí stabilní společnosti a našeho týmu, tak zasílejte své životopisy. Budeme se na Vás těšit.

Náplň práce

  • Administrativa prodeje
  • Prodejce osobních vozidel

Požadujeme

  • řidičský průkaz
  • SŠ vzdělání
  • komunikativnost
  • pozitivní vztah k automobilům
  • chuť pracovat a učit se nové věci

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení (15 000-20 000,-)
  • možnost přímo ovlivnit svůj příjem
  • pracovní doba - dlouhý/krátký týden 11 hodin denně
  • práci v příjemném prostředí u OC Olympia
  • různorodou práci
  • zajímavou nevšední práci

Plat

15 000-20 000 Kč

Benefity

Místo výkonu práce

Nepomucká 1136/255, Plzeň - Černice

Kontakt

z firmy Romino Car s.r.o., tel.:

Datum zadání nabídky

25.7.2017

Výběr jazyka

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.2429 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál