Servind

Collection Officer Junior

Volvo Financial Services (VFS) jsou odborníci v oblasti poskytování finančních řešení pro zákazníky skupiny Volvo. VFS byla založena v roce 2001, kdy Volvo sloučilo celou řadu menších finančních jednotek z různých oblastí podnikání do jedné oblasti. V současné době VFS zaměstnává vice než 1250 zaměstnanců na celém světě. Sídlo společnosti VFS CZ se nachází v Čestlicích u Prahy.

VFS střední a východní Evropy (VFS CEE) se nachází v Młochów nedaleko Varšavy a poskytuje finanční služby v Polsku, České republice, na Slovensku, Maďarsku, Lotyšsku, Litvě, Estonsku, Bulharsku, Rumunsku a na Ukrajině. VFS CEE má ambiciózní plán růstu v regionu.

Pracujeme s energií, vášní a respektem k jednotlivci.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování osobních údajů v databázi

dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Náplň práce

  • administrativní činnost

  • práce v interním systému, práce s excelem

  • telefonická komunikace

  • příprava podkladů k reportingu

Požadujeme

  • student VŠ

  • angličtina na středně pokročilé úrovni

  • komunikativnost

Nabízíme

  • mzda 150,- Kč/hod.

  • zázemí nadnárodní společnosti

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv

  • možnost nadstandardního výdělku

  • stravenky,cafeteria system

Benefity

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • školení
  • Kafetérie

Kontakt

Volvo Group Czech Republic, s.r.o.

Obchodní 277, 25101 Čestlice, Česká republika

Datum zadání nabídky

25.1.2018

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024