Servind

Obchodní zástupce Renault Trucks - Praha a střední Čechy

Společnost Volvo Group, založena v roce 1927, je jeden z největších výrobců užitkových vozidel (nákladních automobilů, autobusů, lodních motorů, stavebních strojů) ve světě. Naše produkty jsou prodávány ve více než 180 zemích a zaměstnáváme přes 100 000 zaměstnanců. Naší ambicí je vždy nabízet na trhu transportní řešení, která jsou nejvýkonnější, nejbezpečnější a nejohleduplnější k životnímu prostředí.

Firma Volvo Group v České republice je zodpovědná za prodej, marketing a poprodejní servis pro Volvo Trucks a Renault Trucks. V České republice pracuje pro společnost Volvo Group přes 300 zaměstnanců a v této chvíli máme po celé České republice 15 Truck Center. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní dopravní řešení pod jednou střechou - prodej nových a použitých trucků, financování, servis, údržbu, prodej náhradních dílů a další související transportní řešení.

Do svého týmu přijmeme Obchodního zástupce nových nákladních vozidel pro Renault Trucks pro oblast Prahy a středních Čech, který má zájem pracovat v mezinárodní & dynamické firmě.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování osobních údajů v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Náplň práce

  • vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky (specifikace, smlouvy, nabídky a dodání trucků, leasing, telematická řešení, servisní smlouvy)
  • rozvoj spolupráce s nástavbáři ve svěřeném regionu
  • aktivní účast na akcích pro zákazníky

Požadujeme

  • min. 3 roky praxe jako obchodní zástupce v oblasti nákladních vozidel nebo automotive
  • pozitivní přístup, týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi
  • porozumění požadavků zákazníků a trhu
  • vyjednávací a prezentační schopnosti
  • znalost angličtiny
  • odpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení, široký balíček zaměstnaneckých benefitů
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práce v příjemném prostředí s moderní technologií
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti
  • skvělý kolektiv

Benefity

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Školení
  • Kafetérie

Místo výkonu práce

Praha a střední Čechy

Kontakt

Volvo Group Czech Republic, s.r.o.

Obchodní 277, 25101 Čestlice, Česká republika

Datum zadání nabídky

25.1.2018

Heslo:

Košík

Aktuální košík je prázdný

E-shop