Servind

KONTROLOR KVALITY REKLAMACÍ - AUTOMOTIVE

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici.

JSI DETAILISTA/TKA A KDYŽ MÁŠ NĚCO KONTROLOVAT JSI VE SVÉM ŽIVLU?

Vyznáš se v autodílech natolik,že poškozenou spojku rozeznáš bez zaváhání?

Rád/a věci aktivně řešíš a nebojíš se i fyzické práce a manipulace s autodíly?

PAK JE TATO POZICE PRÁVĚ PRO TEBE!

Zaujala tě naše nabídka?

Tak neváhej a pošli svůj životopis ať tě můžeme co nejdříve uvítat na osobním pohovoru.

Zasláním Tvého životopisu do společnosti ELIT CZ ,spol. s r.o. dáváš souhlas ke zpracování Tvých osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Tvou osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Náplň práce

  • Reklamace autodílů a příslušenství pro Tebe budou alfa-omega, budeš je přijímat, kontrolovat, zpracovávat a posuzovat
  • Primární pro tebe bude kontrola vratných dílů převodovek řízení a též kontrola podmínek pro vrácení dodavateli
  • Budeš identifikovat neodpovídající zboží a likvidovat zboží poškozené
  • Budeš kontrolovat dodané podklady k reklamacím od zákazníků
  • Budeš kontrolovat finanční vyrovnání od našich dodavatelů
  • Čeká tě ale i komunikace s pobočkami v ČR,SK a PL a dodavateli v celé zemi
  • Budeš ale i zodpovědný/á za pořádek na reklamačním skladě
  • Všímat si procesů, které děláme a podněcovat jejich zlepšení

Požadujeme

Abys zapadl/a do naší společnosti a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek odpovědět ano:

  • důležitá je chuť a zájem učit se novým věcem a aktivní přístup ke svěřené práci
  • máš VŠ/SŠ vzdělání, technický směr výhodou, ideálně v kombinaci s přehledem ve vozovém parku a zájmem o problematiku nákladních aut (Trucky by tě měly prostě bavit)
  • pokud máš zkušenost na pozici Product Manager je to výhodou, není to však podmínkou - adekvátní je i zkušenost z jiné pozice s LKW díly
  • ovládáš AJ nebo NJ na takové úrovni, aby Tě nebrzdila při každodenní písemné a telefonické komunikaci se zahraničními partnery,pokud máš oba dva jazyky - HURÁ!!
  • dobře si rozumíš s počítačem (ovládáš výborně MS Office - zejména Excel)
  • umíš komunikovat se svým okolím a máš dobré vystupování
  • něco ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia)
  • zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita patří kromě jiných mezi Tvé silné stránky
  • samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci

Tvůj profil

  • Oblast sortimentu autodílů Tě baví a rozeznáš brzdový kotouč od spojky?
  • Nebojíš se i fyzické práce a když si umažeš ruce?
  • Máš již nějaké zkušenosti z obdobné pozice nebo Tě baví auta a autodíly natolik, že rychlé zaučení pro Tebe bude hračka?
  • Technické myšlení, otevřená mysl, ochota tvrdě na sobě pracovat a věci neustále posouvat kupředu, ale to se dnes musí téměř všude 128578
  • Samostatnost, loajalita a pozitivní přístup k práci - s úsměvem na tváři jde práce od ruky mnohem lépe
  • S počítačem jsi kamarád, MS Office ovládáš na uživatelské úrovni - to je zkrátka základ
  • Zvládnout napsat email a aspoň trošku komunikovat v angličtině je dnes samozřejmostí
  • Máš oprávnění na vysokozdvižné vozíky? Výborně, i když to není podmínka, je to výhoda

Nabízíme

Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

  • zajímavou práci v zázemí velké mezinárodní společnosti
  • fixní plat plus motivující finanční ohodnocení v případě dobrých výsledků
  • denní komunikaci v angličtině nebo němčině
  • přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce a kteří tě rádi zasvětí do svěřené práce a budou ti v případě potřeby velkou a hlavně zkušenou oporou
  • možnost osobního rozvoje,zajímavých školení - hlavně technických
  • můžeš kariérně růst- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás začínali
  • slevy na náhradní díly na tvůj vlastní vůz nebo pro tvou rodinu
  • a samozřejmě systém dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod - např. možnost výhodného volání pro tebe a tvou rodinu, stravenky v hodnotě 80 Kč,dle odpracovaných let nárok na osobní a bonusové volno,odměnu 2000 Kč při narození tvého dítěte nebo odměnu za odpracované roky v naší společnosti za 5,10,15 či 20 let vynásobenou tisícem ,výhodné lístky do divadel a na koncerty,občerstvení na pracovišti , jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem (angličtina,němčina nebo italština) nebo Multisport karta aby se naši zaměstnanci udržovali fit
  • místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky - Jeremiášova 1283/18
  • nastoupit můžeš kdykoli po dohodě

Benefity

  • Bonusy/prémie,
  • Sleva na firemní výrobky/služby,
  • Stravenky/příspěvek na stravování,
  • Vzdělávací kurzy,
  • Školení,
  • Občerstvení na pracovišti,
  • Firemní akce

Místo výkonu práce

Praha

Kontakt

ELIT CZ, spol. s r.o.
Alžběta Hlinková

Datum zadání nabídky

1.2.2018