Servind

PRODUCT MANAGER - AUTOMOTIVE - DÍLY NA NÁKLADNÍ VOZY

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., součást nadnárodní skupiny ELIT Group a člen americké skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici.

Baví tě všechna velká auta a technicky se v nich vyznáš?

  • Když ti někdo řekne zkratku LKW tak se ti hned vybaví co je za tím?
  • Máš už nějakou zkušenost s díly na trucky a moc by tě lákalo dále tuto oblast rozvíjet?

Tak právě pro Tebe je vhodná naše pozice, kterou aktuálně hledáme k našemu kolegovi Jirkovi, který je u nás specialista na TRUCKY – budeš tak mít možnost zdokonalovat své schopnosti a znalosti v sortimentu, ve kterém se snažíme neustále nabízet ty největší novinky. Od tebe ale očekáváme,že již budeš mít technické znalosti a dobře se v LKW sortimentu vyznáš, bez toho se u nás na začátku neobejdeš! Ikdyž je Jirka seniorní produkťák,nebude mít čas učit tě vše od základu.

Pokud Tě naše nabídka zaujala,jednoduše prosím zašli svůj životopis společně s tím proč jsi pro tuto práci ten/ta pravý/á, přes odpovědní formulář stisknutím tlačítka ,,ODPOVĚDĚT".

Ve své odpovědi prosím uváděj následující prohlášení: "Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených v mé žádosti o zaměstnání pro potřeby výběrového řízení v souladu se zákonem ze dne 29. srpna 1997 o ochraně osobních údajů (Sbírka zákonů z roku 2002 č. 101, bod 926, ve znění pozdějších předpisů)."

Náplň práce

Pozice produktového managera znamená komunikaci téměř se všemi odděleními ve firmě a přináší tak zajímavou práci v součinnosti s oddělením nákupu, marketingu, IT, logistiky a především prodejního týmu, pro který budeš technickou podporou v oblasti svěřených produktů.Ke své práci budeš využívat mnoho zajímavých programů a aplikací a tvoje práce prostě nebude žádná nuda!! Mezi Tvou každodenní činnost by především patřilo:

  • Určování cenové politiky svěřených produktů včetně plánování a přípravy marketingové podpory,monitoring trhu a konkurence
  • Technická a obchodní podpora prodejnímu týmu
  • Komunikace s dodavateli a účast na jednáních
  • Komunikace s kolegy z ostatních zemí Elit Group - SK,PL,HU,RO a UA v angličtině
  • Příprava obchodně-technických materiálů na podporu prodeje
  • Údržba dat v systému a v elektronickém katalogu Elit E-cat a jejich optimalizace pro komfortní a přesné vyhledávání dílů našimi zákazníky
  • Aktivní vyhledávání novinek v sortimentu a jejich příprava a s tím spojená spoluzodpovědnost za výsledky ve svěřených produktech s možností vidět za svojí prací reálné výsledky a přinášet své nápady

Požadujeme

Abys zapadl/a do naší společnosti a nabízená pozice Tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek odpovědět ano:

  • důležitá je chuť a zájem učit se novým věcem a aktivní přístup ke svěřené práci
  • máš VŠ/SŠ vzdělání, technický směr výhodou, ideálně v kombinaci s přehledem ve vozovém parku a zájmem o problematiku nákladních aut (Trucky by tě měly prostě bavit)
  • pokud máš zkušenost na pozici Product Manager je to výhodou, není to však podmínkou - adekvátní je i zkušenost z jiné pozice s LKW díly
  • ovládáš AJ nebo NJ na takové úrovni, aby Tě nebrzdila při každodenní písemné a telefonické komunikaci se zahraničními partnery,pokud máš oba dva jazyky - HURÁ!!
  • dobře si rozumíš s počítačem (ovládáš výborně MS Office - zejména Excel)
  • umíš komunikovat se svým okolím a máš dobré vystupování
  • něco ti říká analytické a logické myšlení (matematika nebyla tvůj největší nepřítel během studia)
  • zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita patří kromě jiných mezi Tvé silné stránky
  • samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci

Nabízíme

Elit CZ je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

  • Szajímavou práci v zázemí velké mezinárodní společnosti
  • fixní plat plus velmi motivující finanční ohodnocení v případě dobrých výsledků
  • služební telefon, notebook, služební auto po dohodě
  • denní komunikaci v angličtině nebo němčině
  • přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce a kteří tě rádi zasvětí do svěřené práce a budou ti v případě potřeby velkou a hlavně zkušenou oporou
  • možnost osobního rozvoje,zajímavých školení
  • můžeš kariérně růst- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás začínali
  • slevy na náhradní díly na tvůj vlastní vůz nebo pro tvou rodinu
  • a samozřejmě systém dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod - např. možnost výhodného volání pro tebe a tvou rodinu, stravenky v hodnotě 80 Kč,dle odpracovaných let nárok na osobní a bonusové volno,odměnu 2000 Kč při narození tvého dítěte nebo odměnu za odpracované roky v naší společnosti za 5,10,15 či 20 let vynásobenou tisícem ,výhodné lístky do divadel a na koncerty,občerstvení na pracovišti , jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem (angličtina,němčina nebo italština) nebo Multisport karta aby se naši zaměstnanci udržovali fit
  • místem výkonu práce bude Praha 5- Stodůlky - Jeremiášova 1283/18
  • nastoupit můžeš kdykoli po dohodě

Benefity

  • Bonusy/prémie,
  • Mobilní telefon,
  • Sleva na firemní výrobky/služby,
  • Notebook,
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby,
  • Stravenky/příspěvek na stravování,
  • Dovolená 5 týdnů,
  • Vzdělávací kurzy,
  • Školení,
  • Občerstvení na pracovišti,
  • Firemní akce

Místo výkonu práce

Praha

Kontakt

ELIT CZ, spol. s r.o.
Alžběta Hlinková

Datum zadání nabídky

1.2.2018

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024