Servind

Bosch Production System Coordinator

Společnost Bosch Termotechnika je synonymem kvality a inovací v oblasti tepelné techniky.

S výrobními závody v Krnově, v Městě Albrechticích a sídlem v Praze, jsme součástí mezinárodního celku Bosch Thermotechnik GmbH (divize termotechniky v rámci Bosch group). Znáte značky Buderus, Dakon, Junkers nebo průmyslové kotle Bosch? Přesně to jsme My a právě teď hledáme nového kolegu, který se stane členem našeho mezinárodního celku.

Náplň práce

  • Implementace BPS (Bosch Production System) nástrojů do výroby (po předchozím zaškolení)
  • Definování standardů v rámci BPS principů
  • Moderování BPS a CIP (Continuous Improving Process) workshopů
  • Účast a vedení CIP projektů
  • Metodická pomoc při realizaci CIP projektů v rámci závodu
  • Strategická definice a realizace zlepšování vedoucí k vyšší vyspělosti v rámci BPS auditu

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Praxe min. 2 roky na obdobné pozici
  • Dobrá znalost MS Office
  • Komunikativní znalost AJ
  • Komunikativnost, schopnost práce v týmu, samostatnost, ochotu se dále vzdělávat

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na dovolenou 2 000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Školení související s výkonem práce
  • Rozsah práce: plný úvazek (37,5 hodin/týden)

Místo výkonu práce

Albrechtice

Datum zadání nabídky

4. září 2018