Servind

Hasič - strojník

Přidejte se ke společnosti Bosch Diesel a staňte se tak součástí jednoho z nejmodernějších provozů v rámci Bosch. Skupina podniků Bosch je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě. V 60 zemích světa zaměstnává přes 402 000 pracovníků. V našem závodě v Jihlavě pracuje téměř 4500 zaměstnanců pro divizi Powertrain Solutions, a podílí se tím na výrobě komponentů vstřikovacích zařízení systému Common Rail. Rádi přivítáme v našem týmu i Vás.

Náplň práce

  • Řízení, obsluha, údržba a opravy prostředků strojní služby v jednotce požární ochrany
  • Provádění kontrol technického stavu požární techniky
  • Vedení potřebné evidence a záznamů o provozu, kontrolách a zkouškách požární techniky
  • Provádění pravidelných kontrol požárně bezpečnostních zařízení v závodě
  • Provádění dohledu při činnostech spojených se svařováním nebo tepelným dělením materiálů v provozech závodu
  • Provádění hasebních činností, záchrany osob a majetku za pomoci běžných technických prostředků, plní úkoly velitele zásahu

Požadujeme

  • Střední odborné vzdělání technického zaměření ukončené výučním listem
  • Osvědčení o odborné způsobilosti NOV, případně "Strojník" vydané školícím zařízením Ministerstva vnitra
  • Praxe u jednotky požární ochrany ve funkci hasič strojník min. 5 let
  • Řidičský průkaz min. sk. C+ E
  • Znalost MS office
  • Samostatnost
  • Připravenost nést odpovědnost
  • Schopnost přesvědčit, sebevědomé vystupování
  • Zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
  • Vysoce nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Důkladné individuální zaškolení při nástupu zkušeným kolegou
  • Širokou škálu možností dalšího vzdělávání
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na výrobky koncernu Bosch a smluvních partnerů)
  • 13. mzdu a 5 týdnů dovolené
  • Cafeterii

Místo výkonu práce

121, 586 01  Jihlava-Pávov, Česká republika

Datum zadání nabídky

28. května 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024