Přejímací technik - centrála Kdyně

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do našeho týmu ve Kdyni a to na pozici Přejímací technik – oddělení vráceného zboží.

Náplň práce

  • Příjem vráceného zboží (zpracování průvodních dokladů)
  • Obsluha elektr. manipulačního vozíku (paletového)
  • Manipulace se zbožím (zabalení, polepení, odeslání)
  • Zasílání vráceného zboží dodavateli/výrobci (vystavování průvodních dokladů)
  • Práce se skenerem

Požadujeme

  • Střední odborné vzdělání nebo ÚSO
  • Průkaz na VZV, nebo částečná znalost NJ/AJ výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Znalosti v oblasti autodílů vítány
  • Znalost práce PC (Excel, Word, Outlook)
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s významným postavením na trhu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení s možností navýšení po zapracování
  • Příspěvek na stravování 90,-Kč a další zaměstnanecké benefity
  • Zaškolení na pozici, práce v příjemném kolektivu

Místo výkonu práce

Kdyně

Kontakt

Vedoucí útvaru Kvalita: Lukáš Fichtl, mob.: 739 530 723

Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

APM Automotive s.r.o.

Datum zadání nabídky

28. května 2019

Výběr jazyka

Hledáme partnery

MotorCheckUP
Hledáme nové partnery
mezi odbornými autoservisy!

Unikátní službu pro Vaše zákazníky

Autoservis magazín

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.7677 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál