Řidič/skladník (pro DE) - Chomutov

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do našeho týmu v Chomutově a to na pozici Řidič/skladník (pro DE).

Náplň práce

  • Řízení malého dodávkového vozidla, provádění běžné údržby
  • Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
  • Vyzvedávání reklamovaného zboží
  • Zajišťování průvodních formulářů
  • Naskladňování, vyskladňování zboží

Požadujeme

  • SOU / vyučen (vyučen v oboru automechanik výhodou)
  • Pracovní týden Út – So
  • Práce v jednosměnném provozu – začátek směn v brzkých ranních hodinách (nočních)
  • ŘP skupiny B, velmi dobrá znalost autodílů
  • Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu s vedoucím postavením na trhu
  • Zaškolení na pozici, (cestovní náhrady)
  • Dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

Chomutov

Kontakt

Vedoucí pobočky Chomutov: Petr Volf, mobil: 739 684 267, e-mail: petr.volf@apm.cz

Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

APM Automotive s.r.o.

Datum zadání nabídky

28. května 2019

Výběr jazyka

Hledáme partnery

MotorCheckUP
Hledáme nové partnery
mezi odbornými autoservisy!

Unikátní službu pro Vaše zákazníky

Autoservis magazín

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.7741 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál