Servind

HR Business Partner jr.

Značka Bosch je synonymem kvality a inovací v oblasti mobility, průmyslových technologií, energie a technického zařízení budov. Při naší práci neustále dbáme na zlepšování kvality života našich zákazníků i zaměstnanců. Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. se sídlem v Praze a servisním střediskem v Mikulově je součástí mezinárodní skupiny Bosch a právě teď hledá nového člena týmu našeho mezinárodního celku.

Náplň práce

  • Operativní a poradní partner v HR tématech pro spol. Bosch Termotechnika s.r.o. (Praha - Štěrboholy)
  • Podpora vedoucích při řešení personálních otázek
  • Nábor a výběr zaměstnanců
  • Aktivní budování značky zaměstnavatele na trhu
  • Sledování trendů na trhu práce (odměňování, benefity, nábor, pers. marketing aj.)
  • Rozvoj zaměstnanců - provádění hodnotících rozhovorů, konzultace rozvojových plánů, zajištění zákonných školení apod.
  • Implementace HR procesů v souladu s pracovním právem
  • Tvorba a implementace HR směrnic
  • Příprava pracovních smluv, mzdových výměrů, změn a dodatků
  • Kontrola podkladů pro zpracování mezd

Požadujeme

  • VŠ ekonomického/humanitního směru
  • Zkušenost na pozici HR Generalisty/HR BP v korporátním prostředí min. 2 roky podmínkou
  • Znalost pracovního práva, orientace ve mzdové problematice a odměňování
  • Velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Flexibilita
  • Schopnost rozhodnout a nést odpovědnost
  • Samostatnost a pečlivost
  • Týmový duch
  • Ochota cestovat (místo výkonu práce v týdnu - 3 dny Štěrboholy, 2 dny Jinonice)
  • Pokročilá znalost AJ min. na úrovní B2 podmínkou, NJ výhodou
  • Znalost MS Office a HR IS (SAP výhodou)

Nabízíme

  • HPP na 40 hod./týdně
  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Širokou škálu dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity: dva roční bonusy, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a životní pojištění, doplatek mzdy v době nemoci/příspěvek za neabsenci, stravenky v hodnotě 100Kč, příspěvek na dopravu, bezúročné půjčky na bydlení a další
  • Smlouvu na dobu určitou jako zástup za MD/RD

Místo výkonu práce

Radlická 350/107d, 158 00 Praha-Radlice, Česká republika

Datum zadání nabídky

29. května 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024