Servind

Montážní technik - elektro

Přidejte se ke společnosti Bosch Rexroth, která svými inovacemi zlepšuje život. Bosch Rexroth je jedním z předních světových dodavatelů a poskytovatelů služeb v oblasti výroby hydraulických komponentů, elektrických pohonů a řídicích technologií. Více než 31 100 spolupracovníků po celém světě pracuje na spolehlivých řešeních na míru, s důrazem na kvalitu a šetrné využívání přírodních zdrojů. Rádi Vás přivítáme na centrální pobočce Bosch Rexroth v Brně.

Náplň práce

  • Výroba úchytů, osazení, montáž komponent a značení rozvodných a svorkových skříní dle dodané elektro dokumentace. Provedení zkoušky správnosti zapojení kabeláže
  • Provedení elektroinstalace na určených zařízeních (mechanická montáž rozvodných tras, rozvod kabelů a zapojení k jednotlivým prvkům a do elektrické rozvodné skříně, mechanická montáž elektrokomponent na hydraulické zařízení, atd.)
  • Obsluha strojů a zařízení potřebných pro výrobu nebo podporu elektro montáže. Provádění pravidelné údržby strojů a strojních zařízení dané oblasti
  • Elektrické řízení a ovládání komponent při funkčních zkouškách. Základní údržbářské činnosti v oboru elektroinstalace na správě budovy

Požadujeme

  • Vzdělání v elektro oboru
  • Min. 2 roky praxe v oblasti elektromontáže na strojích a zařízeních popř. automatizace
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky 50/1978 Sb. min.§ 6
  • Znalost a orientace v elektrodokumentaci a schématech
  • Základní orientace v oblasti strojírenské technologie, hydraulických komponentů a systémů
  • Základní znalost AJ nebo NJ - výhodou
  • Oprávnění jeřábník vazač - výhodou
  • Časová flexibilita a týmová spolupráce
  • Samostatnost, odpovědný přístup, spolehlivost

Nabízíme

  • Práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a roční zaměstnanecký bonus
  • 5 týdnů dovolené a šestiměsíční vyrovnávací období
  • 3 sick days v roce
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Systém profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilního operátora T-Mobile
  • Bezúročné firemní zápůjčky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Raiffeisen Bank a jiných smluvních dodavatelů
  • Zaměstnanecké firemní a mimofiremní akce
  • Program MultiSport

Místo výkonu práce

Těžební 1238/2, 627 00 Brno-Černovice, Česká republika

Datum zadání nabídky

30. května 2019