Servind

Series Support Engineer I/II

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.

Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Náplň práce

  • ECR management, ECR meetings, internal communication
  • Support of other departments in the customer know-how
  • Testing coordination, data analysis (SAP, GSIS, RACE)
  • Leading of task force issues
  • Preparation of presentations
  • Risk management
  • Communication with customers

Požadujeme

  • Graduation from college-mechanical engineering
  • English language desired, German optional
  • Experience in management
  • Great communication ability
  • Stress resistance
  • Team player

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills
  • Podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc
  • Bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč
  • 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Čtvrtletní a roční prémie
  • Bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
  • Cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba, zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden, možnost částečného home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc
  • Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
  • Stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
  • Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
  • Firemní mateřská školka

Místo výkonu práce

Roberta Bosche 2678, 370 04 České Budějovice 3, Česká republika

Kontakt

Datum zadání nabídky

4. června 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.27 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál