Servind

Studentská praxe v administrativě

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.

Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Náplň práce

  • Práce s MS Office, příprava prezentací, tvorba grafů, tabulek
  • Sběr, zpracování a vyhodnocování dat
  • Administrativní podpora oddělení

Požadujeme

  • Probíhající/aktivní studium VŠ ekonomického směru (doložení potvrzení o studiu)
  • Velmi dobré znalosti MS Office (zejm. Excel, Power Point)
  • Komunikativní schopnosti, schopnost přijmout odpovědnost za svěřené úkoly
  • Znalost DE a/nebo EN jazyka (aktivní písemná i ústní komunikace alespoň úroveň B1)
  • Časová flexibilita 2-3 dny v týdnu (ev. více), spolupráce na min. 1-2 roky
  • Nástup ihned

Nabízíme

  • Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
  • Hod. sazba 100,- CZK brutto
  • Dotované závodní stravování
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Roberta Bosche 2678, 370 04 České Budějovice, Česká republika

Datum zadání nabídky

8. června 2019