Marketingový asistent

Ti nejlepší jedou s námi. Hledáme ty, co mají drive!

Jsme lídrem v oblasti dodávek prémiových laků, příslušenství a vybavení do autoopravárenství a průmyslu v České a Slovenské republice.

Pro další akceleraci našeho obchodu a služeb hledáme posily do našeho týmu.

Hledáš zajímavou práci v přátelském a profesionálním týmu s pevným zázemím? Svět kolem aut a barev ti není cizí? Jsi ochotný nabídnout své odpovídající zkušenosti, kvalifikaci a vysoké nasazení?

Pak hledáme právě tebe!

Vzdělávání zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. – č. OPZ/1.3/043/0005187

Cílem tohoto projektu je zvýšit odbornou úroveň znalostí, vědomostí, dovedností a kompetencí jednotlivých zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. Nově získané znalosti pomohou našim zaměstnancům lépe plnit své každodenní povinnosti v rámci své pracovní pozice a zapojit se i do dalších projektů.

Náplň práce

  • Rozvoj sociálních sítí
  • Správa firemních internetových stránek
  • Příprava a zajištění rozesílek direct mailů a e-newsletterů
  • Příprava akčních nabídek
  • Návrhy, správa a objednávání reklamních předmětů
  • Podpora a spolupráce s produktovým managementem a obchodním oddělením
  • Vytváření a správa firemních tiskovin ve spolupráci s reklamní agenturou
  • Zadávání inzerce dle marketingového plánu, příprava PR a redakčních článků a monitoring vlastních a konkurenčních výstupů v oborových médiích
  • Správa a aktualizace reklamních a prezentačních prvků společnosti
  • Spolupráce na vytváření image společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s prací v oblasti marketingu výhodou
  • Dobrá orientace a zájem v oblasti sociálních sítí
  • Výborná znalost MS Office
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • Kreativní osobnost se smyslem pro detail
  • Flexibilnost, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost
  • Pozitivní vztah k technice a technologiím
  • Orientace v grafických programech výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • Zajímavou práci v moderním prostředí stabilní společnosti, u jedničky v oboru
  • Možnost pravidelné komunikace s marketingovými odděleními zahraničních dodavatelů
  • Odpovídající platové ohodnocení s čtvrtletní motivační složkou, odpovídající vlastnímu nasazení a plnění zadaných úkolů a cílů
  • Možnost využití firemní dopravy ze zastávky MHD na letišti do společnosti a zpět
  • a další firemní benefity: stravenky, pitný režim, Kafetérie, 13 plat, 5 týdnů dovolené, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce.

Místo výkonu práce

Medkova 5, 627 00 Brno, Česká republika

Kontakt

Datum zadání nabídky

10. června 2019

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.5916 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál