Servind

Marketingový asistent

Ti nejlepší jedou s námi. Hledáme ty, co mají drive!

Jsme lídrem v oblasti dodávek prémiových laků, příslušenství a vybavení do autoopravárenství a průmyslu v České a Slovenské republice.

Pro další akceleraci našeho obchodu a služeb hledáme posily do našeho týmu.

Hledáš zajímavou práci v přátelském a profesionálním týmu s pevným zázemím? Svět kolem aut a barev ti není cizí? Jsi ochotný nabídnout své odpovídající zkušenosti, kvalifikaci a vysoké nasazení?

Pak hledáme právě tebe!

Vzdělávání zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. – č. OPZ/1.3/043/0005187

Cílem tohoto projektu je zvýšit odbornou úroveň znalostí, vědomostí, dovedností a kompetencí jednotlivých zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. Nově získané znalosti pomohou našim zaměstnancům lépe plnit své každodenní povinnosti v rámci své pracovní pozice a zapojit se i do dalších projektů.

Náplň práce

  • Rozvoj sociálních sítí
  • Správa firemních internetových stránek
  • Příprava a zajištění rozesílek direct mailů a e-newsletterů
  • Příprava akčních nabídek
  • Návrhy, správa a objednávání reklamních předmětů
  • Podpora a spolupráce s produktovým managementem a obchodním oddělením
  • Vytváření a správa firemních tiskovin ve spolupráci s reklamní agenturou
  • Zadávání inzerce dle marketingového plánu, příprava PR a redakčních článků a monitoring vlastních a konkurenčních výstupů v oborových médiích
  • Správa a aktualizace reklamních a prezentačních prvků společnosti
  • Spolupráce na vytváření image společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s prací v oblasti marketingu výhodou
  • Dobrá orientace a zájem v oblasti sociálních sítí
  • Výborná znalost MS Office
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • Kreativní osobnost se smyslem pro detail
  • Flexibilnost, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost
  • Pozitivní vztah k technice a technologiím
  • Orientace v grafických programech výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • Zajímavou práci v moderním prostředí stabilní společnosti, u jedničky v oboru
  • Možnost pravidelné komunikace s marketingovými odděleními zahraničních dodavatelů
  • Odpovídající platové ohodnocení s čtvrtletní motivační složkou, odpovídající vlastnímu nasazení a plnění zadaných úkolů a cílů
  • Možnost využití firemní dopravy ze zastávky MHD na letišti do společnosti a zpět
  • a další firemní benefity: stravenky, pitný režim, Kafetérie, 13 plat, 5 týdnů dovolené, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce.

Místo výkonu práce

Medkova 5, 627 00 Brno, Česká republika

Kontakt

Datum zadání nabídky

10. června 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.2703 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál