Servind

Operátor/prodejce - Praha Zličín

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu na pobočce Praha Zličín a to na pozici Operátor/prodejce.

Náplň práce

  • Přijímání, zpracování a evidence objednávek
  • Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
  • Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
  • Práce s příslušným evidenčním a informačním SW firmy

Požadujeme

  • ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
  • Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
  • Technické znalosti v oblasti autodílů a praxe na obdobné pracovní pozici a vítány
  • Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
  • Počítačová gramotnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Nástupní mzda dle vzdělání a praxe
  • Navýšení mzdy po zapracování
  • Náborový příspěvek
  • Dovolená navíc, zaškolení na pozici, příspěvek na stravování

Místo výkonu práce

Praha

Vedoucí pobočky Praha - Zličín: Petr Weiss, mobil: 739 530 752, e-mail: weiss@apm.cz

Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

APM Automotive s.r.o.

Datum zadání nabídky

13. června 2019