Produktový manažer Průmyslu

Ti nejlepší jedou s námi. Hledáme ty, co mají drive!

Jsme lídrem v oblasti dodávek prémiových laků, příslušenství a vybavení do autoopravárenství a průmyslu v České a Slovenské republice.

Pro další akceleraci našeho obchodu a služeb hledáme posily do našeho týmu.

Hledáš zajímavou práci v přátelském a profesionálním týmu s pevným zázemím? Svět kolem aut a barev ti není cizí? Jsi ochotný nabídnout své odpovídající zkušenosti, kvalifikaci a vysoké nasazení?

Pak hledáme právě tebe!

Vzdělávání zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. – č. OPZ/1.3/043/0005187

Cílem tohoto projektu je zvýšit odbornou úroveň znalostí, vědomostí, dovedností a kompetencí jednotlivých zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. Nově získané znalosti pomohou našim zaměstnancům lépe plnit své každodenní povinnosti v rámci své pracovní pozice a zapojit se i do dalších projektů.

Náplň práce

  • Komunikace a vyjednávání s dodavateli
  • Příprava nabídek, kalkulací a komunikace s obchodními zástupci a zákazníky
  • Poradenství obchodním zástupcům
  • Objednávky produktů, optimalizace skladových zásob

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, technicky orientovaná osobnost
  • Pozitivní vztah k barvám podmínkou!
  • Aktivní, inovativní a profesionální přístup
  • Komunikativnost, flexibilitu, samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Pokročilou znalost PC - MS Office
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1/B2
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
  • Praxe výhodou

Nabízíme

  • Mzda dohodou + motivační složka
  • K výkonu práce: notebook, mobilní telefon, automobil
  • Ostatní benefity: stravenky, pitný režim, Kafetérie, 13 plat, 5 týdnů dovolené, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce, moderní a přátelské prostředí

Místo výkonu práce

Medkova 5, 627 00 Brno, Česká republika

Kontakt

Datum zadání nabídky

17. června 2019

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.4561 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál