Servisní technik

Ti nejlepší jedou s námi. Hledáme ty, co mají drive!

Jsme lídrem v oblasti dodávek prémiových laků, příslušenství a vybavení do autoopravárenství a průmyslu v České a Slovenské republice.

Pro další akceleraci našeho obchodu a služeb hledáme posily do našeho týmu.

Hledáš zajímavou práci v přátelském a profesionálním týmu s pevným zázemím? Svět kolem aut a barev ti není cizí? Jsi ochotný nabídnout své odpovídající zkušenosti, kvalifikaci a vysoké nasazení?

Pak hledáme právě tebe!

Vzdělávání zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. – č. OPZ/1.3/043/0005187

Cílem tohoto projektu je zvýšit odbornou úroveň znalostí, vědomostí, dovedností a kompetencí jednotlivých zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. Nově získané znalosti pomohou našim zaměstnancům lépe plnit své každodenní povinnosti v rámci své pracovní pozice a zapojit se i do dalších projektů.

Náplň práce

  • Montáž a servis lakovacích kabin
  • Informování zákazníků o stavu oprav
  • Evidence stavu skladu náhradních dílů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání nebo výuční list v oboru elektro
  • Ochota učit se novým věcem
  • Flexibilita, samostatnost
  • Aktivní, inovativní a profesionální přístup
  • Týmový hráč
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Ochota cestovat
  • Vyhláška 50/78 Sb., §5
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Mzda dohodou + motivační složka
  • K výkonu práce: notebook, mobilní telefon, automobil (vše i k soukromému využití)
  • Ostatní benefity: stravenky, pitný režim, Kafeterie, 13 plat, 5 týdnů dovolené, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy, a jiné zaměstnanecké akce, moderní a přátelské prostřed

Místo výkonu práce

Medkova 5, 627 00 Brno, Česká republika

Kontakt

Datum zadání nabídky

19. června 2019

Výběr jazyka

Nová dimenze regenerace

Váš dodavatel autodílů

Vyšel nový Autoservis

Autoservis 5-6/2019
Vyšlo nové číslo
magazínu Autoservis

Filtry pevných částic

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.5476 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál