Servind

Sales manager

Turbo-Tec je tvořen lidmi s nejvyšší kvalifikací a schopnostmi. Naši zaměstnanci přispívají k našemu úspěchu. Chcete-li se stát jedním z nás a Vaše zkušenosti a vzdělání splňují naše očekávání, pošlete nám svou žádost o přijetí.

Náplň práce

  • Budování a udržování dobrého jména značky
  • Prodej produktů a služeb, které společnost poskytuje
  • Řízení vztahů s klíčovými zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zpracování materiálů pro kompletní nabídku společnosti
  • Analýza trhu
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • Zkušenosti v automobilovém sektoru
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Loajalitu a týmového ducha
  • Zkušenosti s obchodem
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Charismatickou osobnost
  • Reprezentativní vystupování, výborné komunikační dovednosti
  • ŘP skup. B,
  • Orientace a zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu výhodou

Nabízíme

  • Nadstandardní platové ohodnocení + bonusy
  • Automobil
  • Telefon i pro soukromé užívání
  • Benefity
  • Velmi přátelské pracovní prostředí
  • Zázemí silné společnosti

Místo výkonu práce

Vídeňská 103, 619 00 Brno, Česká republika

Datum zadání nabídky

19. září 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024