Servind

Projektový manažer

Náplň práce

  • Provádět a vyhodnocovat stavební a technologické projekty
  • Provádět a organizovat měření procesních parametrů
  • Koordinovat práci externích dodavatelů
  • Navrhovat technická (stavební) řešení dle požadavku zákazníka
  • Příprava stavebně technické dokumentace
  • Předkládání návrhů konkrétní dokumentace a následný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technický/stavební směr
  • Komunikativnost a ochota učit se novým věcem
  • Flxibilita, samostatnost
  • Aktivní, inovativní a profesionální přístup
  • Týmový hráč
  • Dobrá znalost PC (MS Office, aj.)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2 podmínkou
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
  • Znalost programu AutoCAD výhodou

Nabízíme

  • Mzda dohodou + motivační složka
  • K výkonu práce: notebook, mobilní telefon, automobil i k soukromému užívání
  • Ostatní benefity: stravenky, pitný režim, Kafetérie, 13 plat, 5 týdnů dovolené, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce, moderní a přátelské prostředí.

Datum zadání nabídky

19. listopadu 2019