Skladník (denní+noční) - Brno

Skladník (denní+noční)  - Brno

Swiss Automotive Group CZ s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Má dlouhou tradici, stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má více než čtyři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu na pobočce v Brně a to na pozici Skladní (denní + noční směny).

Náplň práce

  • Naskladňování, vyskladňování a manipulace se zbožím
  • Balení a expedice zboží, označování
  • Kontrola  – vstupní, expirační, inventarizace
  • Práce se čtečkou

Požadujeme

  • ÚSV / SOU
  • Technické znalosti v oblasti autodílů vítány
  • Směnnost: denní + noční směny
  • Spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Odpovídající nástupní mzdu s možností navýšení po zapracování
  • Zaškolení na pozici
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování aj.

Místo výkonu práce

Brno

Kontakt

  • vedoucí pobočky: Jakub Ondra, mobil: 739 530 844, e-mail: ondra@apm.cz
  • personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Skladník (denní+noční) – Brno

Související informace

Nástup:

  • Možný ihned, nebo dle dohody

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:

AutoWeek

AutoTablet

Výběr jazyka

Page generated in 0.3254 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál