Servind

Volvo Trucks se připravuje na IAA

Volvo Trucks se připravuje na IAA

Volvo Trucks na významném světovém veletrhu mobility, dopravy a logistiky IAA Transportation for Commercial Vehicles předvede svou silnou pozici v oblasti elektromobility. Společnost také představí nová bezpečnostní řešení a nejnovější technologie pro dekarbonizaci dopravy.

Hlavním tématem společnosti Volvo Trucks na mezinárodním veletrhu IAA, který se bude konat od 20. do 25. září 2022 v Hannoveru, je „Towards Zero“ - směřování k nulovým emisím a nulové nehodovosti.

Společnost Volvo Trucks zde představí svou řadu elektrických nákladních vozidel, nejkompletnější v odvětví se třemi těžkými a dvěma středně těžkými modely, které lze objednat v Evropě. Také ukáže svou nabídku služeb pro elektrická nákladní vozidla, jako jsou plánování dojezdu a trasy, řešení nabíjení a financování. Kromě toho Volvo Trucks předvede další řešení hnacího ústrojí, která umožňují dopravcům dosáhnout solidního pokroku na jejich cestě k nulovým emisím.

„Společně s našimi zákazníky a jejich klienty směřujeme k nulovým emisím. Těšíme se, že ukážeme naše skvělá nákladní vozidla a služby, které umožňují dopravcům snižovat emise CO2 a zároveň provozovat konkurenceschopné podnikání. Bez ohledu na hnací ústrojí – elektrické, plynové nebo konvenční naftové – nabízíme řešení pro zvýšení energetické účinnosti a snížení klimatické stopy,“ říká prezident společnosti Volvo Trucks Roger Alm.

V oblasti bezpečnosti Volvo Trucks mimo jiné představí svůj nový bezpečnostní systém na ochranu chodců a cyklistů. Systém zahrnuje duální radar na každé straně vozidla a také funkce podporované kamerou.

Společnost Volvo Trucks bude mít ve venkovní části výstavy k dispozici několik nákladních vozidel pro testovací jízdy, například FL Electric a FE Electric. Kromě toho budou na venkovní výstavní ploše vystavena další nákladní vozidla jako FH s I-Save, FM LNG a FH16 pro nejtěžší přepravní úkoly.

Datum zveřejnění

27.07.2022

Zdroj informací

Volvo Trucks

Foto: Volvo Trucks

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2721 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál