Servind

Toyota nabízí přestavby užitkových vozů

Toyota nabízí přestavby užitkových vozů

Zájemci si mohou přímo u dealera Toyoty v ČR objednat kompletní přestavbu na klíč podle svých potřeb a přání. České zastoupení Toyoty v tuto chvíli spolupracuje se 17 certifikovanými dodavateli. Certifikace přestaveb mimo jiné zaručuje, že zákazník nepřijde o záruku na vozidlo. Vše navíc dostane na jednom místě od objednání po dodání.

I demontovatelné přestavby

Podrobná nabídka přestaveb k jednotlivým modelům včetně nabídkových listů je nově dostupná ve speciální sekci na webu toyota.cz.

Možnosti přestaveb zahrnují celou škálu vozů od složek integrovaného záchranného systému přes úpravy pro řemeslníky nebo handicapované osoby až po výletní kempingové vestavby. Zákazník si může zvolit trvalou úpravu nebo demontovatelnou přestavbu, kterou může například po letní kempovací sezóně odstranit a vůz opět používat pro práci. Demontovatelné řešení mnoho dalších značek v současnosti nenabízí.

Populární regálové přestavby zorganizují vnitřek vozu

Velmi populární jsou regálové přestavby, které v užitkových vozech pomáhají s organizací vnitřního prostoru. Uživatel tak nemusí nic hledat a nářadí i materiál má stále na k tomu uzpůsobených místech.

Vedle přestaveb pro běžné uživatele Toyota nabízí i speciální úpravy pro záchranářské složky. Těmi se zabývá například karlovarská firma Auto Eder. Ročně projdou její specializovanou dílnou desítky vozů.

Nejčastějším objektem přestaveb jsou modely Proace a Hilux, upravit se dají ale i další vozy, například RAV4. Vedle praktického hlediska je výhodou přestaveb také zhodnocení vozu.

Datum zveřejnění

11.08.2022

Zdroj informací

Toyota

Foto: Toyota

Fotogalerie

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2684 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál