Servind

Mýtné na mostech s DKV Box Europe

Mýtné na mostech s DKV Box Europe

DKV Mobility, přední evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, umožňuje nově hradit poplatky za využívání skandinávských mostů Storebælt a Øresund palubní jednotkou DKV Box Europe. DKV Box Europe tak pokrývá již 16 mýtných systémů ve 13 evropských zemích. Palubní jednotku lze rychle nainstalovat a zprovoznit díky technologii „plug and play“. Konfigurace a aktualizace probíhají vzduchem prostřednictvím mobilní sítě.  

S palubní jednotkou DKV Box Europe lze hradit mýtné v Belgii, Bulharsku, Francii, Itálii, Maďarsku, Německu, Rakousku, Polsku, Portugalsku, Španělsku a Švýcarsku. Kromě toho umožňuje úhradu poplatků za průjezdy tunely Warnow (Německo), Herren (Německo) nebo Liefkenshoek (Belgie) a nově za využívání mostů Storebælt (Dánsko) a Øresund (Švédsko).

„Zavedením této služby jsme udělali další významný krok na naší cestě k zjednodušení a zautomatizování plateb mýtného pro naše zákazníky a k pokrytí nejdůležitějších tranzitních tras v Evropě jedním zařízením,“ říká Jérôme Lejeune, generální ředitel divize mýtných a refundačních služeb ve společnosti DKV Mobility.

Datum zveřejnění

27.2.2023

Zdroj informací

DKV

Ilustrační foto: DKV

Výběr jazyka

Facebook

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2901 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál