Servind

DKV Mobility a 4Fleet Group rozšiřují spolupráci na Rakousko

DKV Mobility a 4Fleet Group rozšiřují spolupráci na Rakousko

Společnost DKV Mobility, evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, pokračuje v rozšiřování své celoevropské akceptační sítě pro automobilové servisní služby. Zákazníci společnosti DKV Mobility mohou nyní kartou DKV komfortně platit za pneuservis, údržbu a opravárenské služby v cca 170 rakouských partnerských servisech sítě 4Fleet Group.

Společnosti DKV Mobility a 4Fleet Group už úspěšně spolupracují v Německu. Síť 4Fleet Group patří koncernu Goodyear a nabízí profesionální pneuservis a odborné servisní služby pro automobily jako integrovanou flotilovou službu pro vozové parky a leasingové společnosti. Rakouské provozovny partnerských servisů 4Fleet si mohou zákazníci vyhledat v aplikaci DKV Mobility a online plánovači tras DKV Maps.

„Síť 4Fleet Group a její partnerské servisy jsou zárukou rychlých a kvalitních služeb. Máme velkou radost, že naši úspěšnou spolupráci v Německu rozšiřujeme také na Rakousko. Naši zákazníci díky tomu mohou využívat pneuservis a opravárenské služby z ‚jedné ruky‘. Díky tomu výrazně zkrátí prostoje svých vozidel a sníží výdaje na správu vozového parku,“ říká Sven Mehringer, generální ředitel divize Energy & Vehicle Services ve společnosti DKV Mobility.

Akceptační síť DKV Mobility v Rakousku zahrnuje v současnosti přístup k 2300 čerpacím stanicím, 21 000 zcela nebo částečně veřejným přípojkám pro nabíjení elektromobilů a 1200 automobilovým servisům. V rámci celé Evropy mají zákazníci společnosti DKV Mobility v současnosti přístup k 66 000 čerpacím stanicím, 666 000 zcela nebo částečně veřejným přípojkám pro nabíjení elektromobilů (stav k únoru 2024) a 32 000 automobilovým servisům.

Datum zveřejnění

2.5.2024

Zdroj informací

DKV Mobility

Foto: DKV Mobility

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2637 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál