Servind

Goodyear zahájil Drive Results Tour 2024

Goodyear zahájil Drive Results Tour 2024

Goodyear oznamuje zahájení Drive Results Tour 2024. Prostřednictvím svého mobilního showroomu a nasazení speciální flotily dodávek Drive Results nabídne toto turné jedinečný zážitek pro přepravní společnosti, které budou těžit z nabídky Goodyear.

Během tour společnost Goodyear poskytne hmatatelné příklady toho, jak může nabídka produktů, řešení a služeb Goodyear Total Mobility maximalizovat efektivitu, konkurenceschopnost a udržitelnost vozových parků.

Se zaměřením na prémiové pneumatiky Goodyear a inovativní řešení pro monitorování pneumatik se dopravci dozvědí, jak tyto technologie pomáhají vozovým parkům zlepšovat spotřebu paliva, snižovat provozní náklady a pomáhají zmírňovat neočekávaná rizika poruch během přepravy zboží, což jsou zásadní faktory pro zajištění obchodního úspěchu.

Během své cesty umožní Drive Results Tour 2024 týmům Goodyear prezentovat svou nabídku jak na menších akcích u TruckForce partnerů, tak i během celé řady větších událostí, včetně Goodyear FIA European Truck Racing Championship (ETRC) na SlovakiaRingu a na Autodromu v Mostě nebo během veletrhů a konferencí se zaměřením na nákladní vozidla, vozové parky a logistické operace jako jsou speedCHAIN Slovakia v Modre u Pezinku, Transport Show v Brně nebo speedCHAIN v Praze.

Novým prvkem letošního turné bude flotila dodávek Goodyear Drive Results s obsahem, který demonstruje výhody integrovaného přístupu společnosti Goodyear k řízení efektivity vozového parku.

V nejnovějším průzkumu Goodyear Sustainable Reality Survey 2023 evropští dopravci zdůraznili důležitost cílů udržitelnosti a snižování provozních nákladů. Drive Results Tour 2024 upozorní na kritickou roli nákladních pneumatik při zvyšování palivové účinnosti snižováním nákladů na palivo a emisí CO2. Tento důraz na udržitelnost je v souladu se závazkem společnosti Goodyear poskytovat efektivní řešení mobility, jako jsou Goodyear TPMS, Goodyear DrivePoint a Goodyear CheckPoint, které pomáhají dopravcům dosahovat obchodních cílů, aniž by byla ohrožena výkonnost vozového parku.

Protektorování pneumatik Goodyear je dalším udržitelným a nákladově efektivním řešením, které prodlužuje životnost nákladních pneumatik, snižuje dopad na životní prostředí a snižuje celkové provozní náklady vozového parku.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit zahájení Drive Results Tour 2024, které staví na obrovském úspěchu našich předchozích ročníků v letech 2022 a 2023. S každým dalším rokem je Goodyear ještě lépe připraven vyrazit na cestu a přiblížit se dopravcům po celé Evropě. Náš závazek posilovat dopravce inovativními řešeními zůstává neochvějný a jsme dychtiví ukázat, jak může naše sada Goodyear Total Mobility zvýšit efektivitu, konkurenceschopnost a udržitelnost pro naše partnery,“ říká Maciej Szymański, marketingový ředitel pro nákladní pneumatiky Goodyear.

„Když se vydáváme na tuto cestu, těšíme se na spojení s dopravci, pochopení jejich individuálních výzev a předvedení toho, jak je můžeme vyřešit pomocí našeho integrovaného přístupu k efektivitě vozového parku. Drive Results Tour 2024 je důkazem našeho odhodlání podporovat obchodní cíle našich zákazníků a zároveň zajistit optimální výkon vozového parku pomocí našich pneumatik, inovativních řešení a mobilních aplikací,“ dodal Szymański.

Datum zveřejnění

3.5.2024

Zdroj informací

Goodyear

Foto: Goodyear

Výběr jazyka

Facebook

AutoWeek

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Page generated in 0.2793 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál