Servind

Prodavač / Prodavačka (Plzeň)

Jsme Auto Kelly. Již více jak 20 let dodáváme náhradní díly a autopříslušenství pro osobní, užitkové a nákladní vozy. Jsme součástí mezinárodní skupiny Rhiag Group, významného distributora uvedeného sortimentu.

Vnímáte se jako prodejce "každým coulem"? Přijďte se v této profesi realizovat do naší plzeňské pobočky Auto Kelly a.s.

Náplň práce

  • aktivním prodejem sortimentu Auto Kelly na prodejně
  • uzavíráním objednávek po telefonu od volajících zákazníků
  • vyřizováním reklamací
  • péčí o vzhled prodejny
  • občasným zástupem kolegů řidičů

Požadujeme

  • baví vás prodávat a učit se novým věcem
  • zajímáte se o oblast auto - moto
  • máte prozákaznický přístup, příjemné vystupování a prodejní talent a zkušenost
  • rád/a komunikujte s lidmi různé povahy
  • jste technicky zdatný/á a máte uživatelskou znalost práce na PC (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)
  • jste aktivní řidič s platným řidičským průkazem

Nabízíme

  • měsíční mzdu až 32.000,- Kč
  • možný kariérní postup
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost se neustále zlepšovat v oblasti auto - moto
  • příspěvek na stravování
  • 4 dny zdravotního volna ročně
  • zaměstnanecké slevy

Místo výkonu práce

Plzeň

Kontakt

Související informace

Zdroj informací: Auto Kelly a.s.

Datum zadání nabídky

19. září 2016

Výběr jazyka

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.26 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál