Servind

Automechanik

Jsme autorizovaný servis IVECO a FIAT PROFESSIONAL. Stále rozšiřujeme naše aktivity a proto nabízíme práci elektromechanika - diagnostika na užitkových vozech Fiat Professional ve dvousměnném provozu.

Náplň práce

  • budete pracovat v kolektivu v rámci autorizovaného servisu užitkových a nákladních vozidel za podpory přijímacího technika
  • vaší hlavní náplní bude práce s diagnostikou, dohledání a označení závady a návrh jejího řešení. Práce představuje mimo to i ostatní práce automechanika

Požadujeme

  • min. vyučení a praxi v oboru min. 5 let
  • ŘP skupiny B,C
  • znalost práce s diagnostikou
  • zručnost
  • komunikativnost
  • solidní vystupování
  • shopnost učit se novým věcem a zájem se rozvíjet
  • výhodou je znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • zázemí autorizovaného servisu
  • motivační ohodnocení podle výkonu
  • účast na odborných školeních se zvyšováním odborné kvalifikace

Místo výkonu práce

Loděnice

Kontakt

KOMERSIA AUTO spol. s r.o.
Pražská 330
267 12 Loděnice

Související informace

Zdroj informací: KOMERSIA AUTO spol. s r.o.

Datum zadání nabídky

7. února 2017

Výběr jazyka

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.2511 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál