Servind

Automechanik - Ústí nad Labem

Společnost Volvo Group, založena v roce 1927, je jeden z největších výrobců užitkových vozidel (nákladních automobilů, autobusů, lodních motorů, stavebních strojů) ve světě. Naše produkty jsou prodávány ve více než 180 zemích a zaměstnáváme přes 100 000 zaměstnanců. Naší ambicí je vždy nabízet na trhu transportní řešení, která jsou nejvýkonnější, nejbezpečnější a nejohleduplnější k životnímu prostředí.

Firma Volvo Group v České republice je zodpovědná za prodej, marketing a poprodejní servis pro Volvo Trucks a Renault Trucks. V České republice pracuje pro společnost Volvo Group přes 300 zaměstnanců a v této chvíli máme po celé České republice 15 Truck Center. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní dopravní řešení pod jednou střechou - prodej nových a použitých trucků, financování, servis, údržbu, prodej náhradních dílů a další související transportní řešení.

Náplň práce

  • oprava vozidel
  • dodržování technologie pracovních postupů
  • pohotovost VAS
  • péče o servisní nářadí a provozní zařízení
  • údržba servisu
  • pracovní doba - směnný provoz vč. So

Požadujeme

  • vyučení v oboru
  • ŘP skupiny C
  • praxe v autorizovaném servisu nákladních vozidel
  • dobrá znalost oboru nákladních vozidel a autobusů
  • znalost návěsové techniky výhodou
  • základní znalost práce na PC výhodou
  • samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý příštup k práci
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práce v příjemném prostředí s moderní technologií
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
  • motivující finanční ohodnocení
  • dobrý kolektiv

Benefity

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Místo výkonu práce

Ústí nad Labem

Kontakt

Volvo Group Czech Republic, s.r.o.

Alena Friedel

Obchodní 109, 25101 Čestlice, Česká republika

Datum zadání nabídky

12.7.2017