Servind

Specialista/-ka korporátní komunikace

Značka Bosch je synonymem kvality a inovací v oblasti mobility, průmyslových technologií, energie a technického zařízení budov. Při naší práci neustále dbáme na zlepšování kvality života našich zákazníků i zaměstnanců. Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. se sídlem v Praze a servisním střediskem v Mikulově je součástí mezinárodní skupiny Bosch a právě teď hledá nového člena týmu našeho mezinárodního celku.

Náplň práce

  • Odpovědnost za realizaci konceptu veškeré externí komunikace
  • Mluvčí pro Bosch SK
  • Příprava tiskových konferencí, tiskových zpráv, prezentací, analýz
  • Správa SoMe a externích webových stránek (www.bosch.cz, www.bosch.sk,
    Pressforum)
  • Spolupráce s marketingovými agenturami na přípravě eventů, tiskových
    materiálů apod.
  • Zabezpečení dodržování pravidel Bosch Corporate Design v regionu
  • Textové korektury, překlady
  • Administrativní zabezpečení akcí tzn. vystavení objednávek, kontrola
    faktur aj.

Požadujeme

  • VŠ se zaměřením na marketing, mediální komunikaci, žurnalistiku, PR apod.
  • Zkušenost s psaním tiskových zpráv a realizací tiskových konferencí min. 2 roky podmínkou
  • Praxe z nadnárodní společnost
  • Výborná znalost slovenštiny, češtiny a angličtiny
  • Chuť přinášet nové nápady a realizovat je
  • Kreativita, flexibilita, připravenost cestovat
  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • HPP na 40 hod./týdně
  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Širokou škálu dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity: dva roční bonusy, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a životní pojištění, doplatek mzdy v době nemoci/příspěvek za neabsenci, stravenky v hodnotě 100Kč, příspěvek na dopravu, bezúročné půjčky na bydlení a další
  • Místo výkonu práce: Radlická, Praha 5

Místo výkonu práce

Praha-Radlice

Kontakt

Datum zadání nabídky

4. září 2018

Výběr jazyka

AutoTablet

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.2684 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál