Servind

Řidič/skladník – Chomutov

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do obchodního týmu v Chomutově a to na pozici Skladník/řidič.

Náplň práce

  • Řízení malého dodávkového vozidla, provádění běžné údržby
  • Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
  • Vyzvedávání reklamovaného zboží
  • Zajišťování průvodních formulářů
  • Naskladňování, vyskladňování zboží

Požadujeme

  • SOU / vyučen (vyučen v oboru automechanik výhodou)
  • Pracovní týden Út – So
  • Práce v jednosměnném provozu – začátek směn v brzkých ranních hodinách (nočních)
  • ŘP skupiny B, velmi dobrá znalost autodílů
  • Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Zaškolení na pozici
  • Dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

Chomutov

Kontakt

Vedoucí pobočky: Petr Volf, mobil: 739 684 267

Personalistka: Andrea Blahníková, tel.: 379 302 929

APM Automotive s.r.o.

Datum zadání nabídky

27. května 2019