Servind

Junior Managers Program - Technický trainee program

Vítejte ve společnosti Bosch. Ať již v odvětví mobility, průmyslových technologií, spotřebního zboží nebo energie a technického zařízení budov, společnost Bosch významně přispívá ke zkvalitňování každodenního života současné i budoucí generace. Dosáhnout takového cíle je možné jen díky globální síti více než 375 000 motivovaných zaměstnanců a průkopníků, kteří posouvají hranice technologií každý den o kus dál. Přidejte se k nám a staňte se součástí něčeho pozoruhodného.

JMP - Technical Trainee je jedinečnou vstupenkou do světa inovací a technologií.

Náplň práce

  • Dva roky plné náročných výzev směřujících k rozvoji Vašich manažerských kompetencí v oblasti techniky
  • 4-6 atraktivních rotací, které Vám zajistí přehled napříč různými oblastmi výrobních technologií
  • Půlroční zahraniční stáž v některém z našich evropských závodů
  • Výhled převzetí odpovídající odborné pozice s aspekty leadershipu po dokončení programu
  • Práce se špičkovými technologiemi, z nichž mnohé najdete jen u společnosti Bosch
  • Seznámení s výrobními procesy i aktuálními odbornými projekty, ve kterých budete jejich aktivní součástí

Požadujeme

  • VŠ vzdělání magisterského stupně v oboru strojírenství
  • Zahraniční studijní nebo pracovní pobyt výhodou
  • První pracovní zkušenosti (max. do 3 let)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2/C1 (znalost německého jazyka je výhodou)
  • Leadership potenciál a strategické myšlení
  • Vlastní iniciativa a nadšení pro inovace
  • Jisté vystupování a výborné komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

  • Dynamickou pozici v JIHLAVSKÉM nebo BUDĚJOVICKÉM závodě umožňující nastartování Vaší manažerské kariéry
  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Koučing a podporu zkušeného mentora z řad top-managementu pocelou dobu programu i po jeho skončení
  • Profesní rozvoj skrze přidělený rozpočet na vlastní sebevzdělávání, školení, jazykové kurzy
  • Příspěvek na ubytování během programu

Místo výkonu práce

České Budějovice, Jihlava

Datum zadání nabídky

30. května 2019