Servind

Montážní technik

Přidejte se ke společnosti Bosch Rexroth, která svými inovacemi zlepšuje život. Bosch Rexroth je jedním z předních světových dodavatelů a poskytovatelů služeb v oblasti výroby hydraulických komponentů, elektrických pohonů a řídicích technologií. Více než 31 100 spolupracovníků po celém světě pracuje na spolehlivých řešeních na míru, s důrazem na kvalitu a šetrné využívání přírodních zdrojů. Rádi Vás přivítáme na centrální pobočce Bosch Rexroth v Brně.

Náplň práce

  • Dílenská montáž hydraulických komponentů a rozvodů
  • Obsluha strojů a zařízení potřebných pro výrobu nebo podporu montáže
  • Manipulace s materiálem a hydraulickými komponentami
  • Drobné zámečnické práce
  • Příležitostně instalace zařízení u zákazníka
  • Další úkoly dle popisu práce

Požadujeme

  • Vzdělání ve strojírenském oboru
  • Praxe na dílenské montáži v délce min. 1 roku
  • Znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci
  • Základní znalosti v oblasti strojírenské technologie, hydraulických komponentů a systémů
  • Alespoň základní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Svářečský průkaz a vazačské oprávnění jsou výhodou
  • Samostatnost, odpovědný přístup, spolehlivost a schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • Práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a roční zaměstnanecký bonus
  • 5 týdnů dovolené a šestiměsíční vyrovnávací období
  • 3 sick days v roce
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Systém profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilního operátora T-Mobile
  • Bezúročné firemní zápůjčky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Raiffeisen Bank a jiných smluvních dodavatelů
  • Zaměstnanecké firemní a mimofiremní akce
  • Program MultiSport

Místo výkonu práce

Těžební 1238/2, 627 00 Brno-Černovice, Česká republika

Datum zadání nabídky

30. května 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024