Servind

Q-koordinátor

Přidejte se ke společnosti Bosch Diesel a staňte se tak součástí jednoho z nejmodernějších provozů v rámci Bosch. Skupina podniků Bosch je největším dodavatelem automobilového průmyslu na světě. V 60 zemích světa zaměstnává přes 402 000 pracovníků. V našem závodě v Jihlavě pracuje téměř 4500 zaměstnanců pro divizi Powertrain Solutions, a podílí se tím na výrobě komponentů vstřikovacích zařízení systému Common Rail. Rádi přivítáme v našem týmu i Vás.

Náplň práce

  • 8D koordinátor pro závod Bosch Diesel Jihlava
  • 8D coaching při řešení aktuálních témat
  • vyhodnocování kvality 8D
  • vedení školení v oblasti 8D
  • rozvoj a komunikace strategie pro zlepšení kvality 8D procesu,komunikace s centrálou
  • SPC koordinátor v jihlavském závodě, školení TQ001 v JhP - management of characteristics

Požadujeme

  • VŠ technického směru, popř. SŠ s relevantní praxí
  • aktivní znalost anglického a/nebo německého jazyka
  • zájem, schopnost a osobnostní předpoklady řešit komplikované problémy
  • vztah k technice
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
  • ochota nést odpovědnost, schopnost zátěže, rozhodnost, schopnost prosadit se, motivace ve vztahu k místu, ochota učit se

VŠ technického směru, popř. SŠ s relevantní praxí

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí se špičkovými technologiemi, z nichž mnohé najdete pouze u společnosti Bosch
  • Vysoce nadprůměrné finanční ohodnocení
  • Možnost příspěvku na bydlení
  • Důkladné individuální zaškolení při nástupu zkušeným kolegou
  • Širokou škálu možností dalšího vzdělávání
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Intenzivní jazykový kurz v případě potřeby
  • Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na výrobky koncernu Bosch a smluvních partnerů)
  • 13. mzdu a 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu

Místo výkonu práce

121, 586 01  Jihlava-Pávov, Česká republika

Datum zadání nabídky

2. června 2019