Servind

Specialista/-ka pro ochranu osobních údajů

Značka Bosch je synonymem kvality a inovací v oblasti mobility, průmyslových technologií, energie a technického zařízení budov. Při naší práci neustále dbáme na zlepšování kvality života našich zákazníků i zaměstnanců. Společnost Robert Bosch odbytová s.r.o. se sídlem v Praze a servisním střediskem v Mikulově je součástí mezinárodní skupiny Bosch a právě teď hledá nového člena týmu našeho mezinárodního celku.

Náplň práce

  • Odpovědnost za implementaci, realizaci a monitoring procesů ochrany osobních
    údajů ve skupině Bosch v regionu ČR a SR
  • Rozhodování o aplikaci legislativních požadavků
  • Spolupráce s regionálním security týmem a odbornými centrálními odděleními
  • Poskytování odborného poradenství
  • Definice textových vzorů, kontrola relevantních dokumentů
  • Tvorba a uzavírání smluv o ochraně osobních údajů
  • Správa evidencí v ochraně osobních údajů
  • Podpora projektů
  • Příprava a realizace interních školení
  • Auditní činnost

Požadujeme

  • SŠ/VŠ humanitního směru
  • Znalost legislativy v oblasti ochrany osobních údajů podmínkou
  • Znalost pracovního práva a práva v oblasti elektronických komunikací výhodou
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Přesnost a preciznost
  • Flexibilita, samostatnost
  • Ochota cestovat
  • Pokročilá znalost AJ (min. úroveň B2)

Nabízíme

  • HPP na 40 hod./týdně
  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Širokou škálu dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity: dva roční bonusy, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní a životní pojištění, doplatek mzdy v době nemoci/příspěvek za neabsenci, stravenky v hodnotě 100Kč, příspěvek na dopravu, bezúročné půjčky na bydlení a další

Místo výkonu práce

Radlická 350/107d, 158 00 Praha-Radlice, Česká republika

Datum zadání nabídky

8. června 2019