Studentská praxe - programování

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.

Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Pokud jste studentem/studentkou VŠ technického zaměření, s aktivní znalostí anglického nebo německého jazyka a máte zájem navázat kontakt se zajímavým zaměstnavatelem již v průběhu Vašeho studia, nabízíme Vám možnost absolvování odborné praxe u společnosti Robert Bosch v Českých Budějovicích. Budete mít příležitost poznat chod jednotlivých odborných oddělení, spolupracovat na projektech a získávat první cenné pracovní zkušenosti v mezinárodním prostředí.

Náplň práce

  • Programování modulů (maker) pro datamining z databází
  • Měření v laboratoři, zpracování dat a statistické vyhodnocování dat v rámci Excelu
  • Vytváření formulářů pro Word, resp. Power Point
  • Příprava výrobní dokumentace, návrh výrobních procesů, analýza dat

Požadujeme

  • Probíhající/aktivní studium VŠ technického směru (doložení potvrzení o studiu)
  • Velmi dobré znalosti MS Excel, znalost tvorby maker ve Visual Basic nebo znalost programování (např. Matlab, Java, C, html, PHP apod.)
  • Technické myšlení, schopnost přijmout odpovědnost za svěřené úkoly
  • Znalost EN nebo DE jazyka (aktivní písemná i ústní komunikace alespoň úroveň B1)
  • Časová flexibilita min. 2 dny v týdnu, ideální spolupráce na min. 1-2 roky
  • Nástup ihned

Nabízíme

  • Zajištění ubytování (s příspěvkem až 2000 Kč / měsíc – po domluvě s nadřízeným)
  • Finanční odměna 100-130 Kč/hod.
  • Dotované stravné
  • Vize dalšího uplatnění v naší společnosti

Místo výkonu práce

České Budějovice

Kontakt

Datum zadání nabídky

8. června 2019

Výběr jazyka

Hledáme partnery

MotorCheckUP
Hledáme nové partnery
mezi odbornými autoservisy!

Unikátní službu pro Vaše zákazníky

Autoservis magazín

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:
Page generated in 0.7245 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál