Servind

Svářeč

Svářeč

Přidejte se ke společnosti Bosch Rexroth, která svými inovacemi zlepšuje život. Bosch Rexroth je jedním z předních světových dodavatelů a poskytovatelů služeb v oblasti výroby hydraulických komponentů, elektrických pohonů a řídicích technologií. Více než 31 100 spolupracovníků po celém světě pracuje na spolehlivých řešeních na míru, s důrazem na kvalitu a šetrné využívání přírodních zdrojů. Rádi Vás přivítáme na centrální pobočce Bosch Rexroth v Brně.

Náplň práce

  • Příprava materiálu před svařováním
  • Svařování legovaných, nízkolegovaných a nelegovaných ocelí
  • Svařování nízkotlakých a vysokotlakých potrubí
  • Manipulace s hutním materiálem a komponentami
  • Montáž hydraulických a pneumatických součástí systémů
  • Ostatní činnosti vyplývající z pracovní náplně

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Svářečské oprávnění dle ČSN EN ISO 9606-1 schválené ANB. Rozšíření dle PED 2014/68/EU výhodou
  • Základní svářečské oprávnění pro metody 111, 135, 141 dle EN ISO 4063: 2009, typ svaru BW/FW (T/P), skupiny materiálu 1, 8
  • Zkušenosti se svařováním potrubí
  • Základní znalost cizího jazyka (angličtina/ němčina) výhodou
  • Základní znalosti z oblasti hydraulických systémů a komponent výhodou
  • Pečlivost
  • Odpovědnost, samostatný přístup k práci

Nabízíme

  • Práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení a roční zaměstnanecký bonus
  • 5 týdnů dovolené a šestiměsíční vyrovnávací období
  • 3 sick days v roce
  • Závodní stravování a občerstvení na pracovišti
  • Systém profesního vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Cenově zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u mobilního operátora T-Mobile
  • Bezúročné firemní zápůjčky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Raiffeisen Bank a jiných smluvních dodavatelů
  • Zaměstnanecké firemní a mimofiremní akce
  • Program MultiSport

Místo výkonu práce

Těžební 1238/2, 627 00 Brno-Černovice, Česká republika

Datum zadání nabídky

10. června 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024