Servind

Systémový inženýr/-ka Denoxtronix

Českobudějovický závod Robert Bosch vyrábí komponenty do osobních i nákladních automobilů a disponuje vlastním vývojovým a testovacím centrem. Zaměstnává téměř 4000 pracovníků. V českých Budějovicích působí závod společnosti Robert Bosch již od roku 1992.

Náš závod se dlouhodobě umisťuje na prvním místě v soutěži Zaměstnavatel regionu. Zároveň jsme v roce 2017 získali cenu za Sociální dialog a motivaci zaměstnanců.

Náš tým Bosch v Českých Budějovicích se podílí na vývoji systémů v oblasti snižování emisí NOx. Chcete také přispět ke zlepšení životního prostředí? Přidejte se k nám!

Náplň práce

  • Integrace produktu DNOX pro osobní automobily podle zákaznické specifikace
  • Vývoj nových funkcí systému, provádění systémových zkoušek a ověření ve vozidle
  • Organizace systémových aktivit v rámci zákaznického projektu, plánování termínů a zdrojů
  • Podpora zákazníků při zavádění systému DNOX, vyhodnocení a zapracování požadavků
  • Spolupráce s kolegy v Německu, včetně 6 měsíčního zapracování ve Stuttgartu

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Velmi dobrá znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • Flexibilita a otevřenost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Pečlivost, důraz na kvalitu, orientace na zákazníka
  • Zkušenosti na obdobné pozici nebo oblasti výhodou

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills
  • Podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc
  • Bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč
  • 13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Čtvrtletní a roční prémie
  • Bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
  • Cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
  • 5 týdnů dovolené
  • Fexibilní pracovní doba, zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden, možnost částečného home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc
  • Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
  • Stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
  • Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
  • Firemní mateřská školka

Roberta Bosche 2678, 370 04 České Budějovice, Česká republika

Datum zadání nabídky

10. června 2019