Servind

Automechanik /autoelektrikář - Domažlice

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu do našeho týmu v Domažlicích a to na pozici Automechanik/autoelektrikář.

Náplň práce

  • Opravy a servis motorových vozidel (osobní a užitková vozidla)

Požadujeme

  • SŠ/SOU oboru automechanik
  • Manuální zručnost
  • Znalost diagnostiky
  • Aktivní přístup, schopnost učit se novým věcem
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz
  • Moderní pracovní prostředí
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení s navýšením po zapracování
  • Dovolená navíc, příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity
  • Profesního rozvoj podpořený firemními vzdělávacími programy

Místo výkonu práce

Domažlice

Vedoucí autoservisu: Václav Maxa, tel.: 739 530 726, e-mail: vaclav.maxa@apm.cz

Personalistka: Andrea Blahníková tel.: 379 302 929, e -mail: job@apm.cz

APM Automotive s.r.o.

Datum zadání nabídky

20. června 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024