Obchodní zástupce Autoopravárenství pro oblast západní Čechy

Ti nejlepší jedou s námi. Hledáme ty, co mají drive!

Jsme lídrem v oblasti dodávek prémiových laků, příslušenství a vybavení do autoopravárenství a průmyslu v České a Slovenské republice.

Pro další akceleraci našeho obchodu a služeb hledáme posily do našeho týmu.

Hledáš zajímavou práci v přátelském a profesionálním týmu s pevným zázemím? Svět kolem aut a barev ti není cizí? Jsi ochotný nabídnout své odpovídající zkušenosti, kvalifikaci a vysoké nasazení?

Pak hledáme právě tebe!

Vzdělávání zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. – č. OPZ/1.3/043/0005187

Cílem tohoto projektu je zvýšit odbornou úroveň znalostí, vědomostí, dovedností a kompetencí jednotlivých zaměstnanců společnosti SERVIND s.r.o. Nově získané znalosti pomohou našim zaměstnancům lépe plnit své každodenní povinnosti v rámci své pracovní pozice a zapojit se i do dalších projektů.

Náplň práce

  • Obchodní podpora svěřených zákazníků a rozvoj spolupráce s nimi
  • Prezentace nových produktů
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Sledování práce konkurence v daném regionu

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Komunikativnost, flexibilita, samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Aktivní, inovativní a profesionální přístup
  • Týmový hráč
  • Dobrá znalost PC - MS Office aj.
  • Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
  • Praxe výhodou

Nabízíme

  • Mzda dohodou + motivační složka
  • K výkonu práce: notebook, mobilní telefon, automobil i k soukromému užívání
  • Ostatní benefity: stravenky, pitný režim, Kafetérie, 13 plat, dovolená navíc, vzdělávací programy, výuka jazyků, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce, moderní a přátelské prostředí

Místo výkonu práce

Medkova 5, 627 00 Brno, Česká republika

Datum zadání nabídky

25. června 2019

Výběr jazyka

Autoopravář JUNIOR 2024

Heslo:

E-shop